, ,

هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان در گرجستان: ثبت نام در موعد اول

هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان در گرجستان: ثبت نام در موعد اول

پس از برگزاری چشمگیر هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری در ایران، نوبت به گرجستان رسیده است. هر دو سال یکبار، راهنمایانی از سرتاسر دنیا برای تجدید دیدار، مراودات کاری، مباحث صنفی، انتخاب هیئت مدیره جدید و بازدید از یک مقصد دیگر در قالب کنوانسیون جهانی راهنمایان طی چند روز دورهم جمع می­شوند.

راهنمایان گردشگری محترم خواهشمند است در صورت تمایل برای شرکت در هجدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان در گرجستان (۲۱ الی ۲۷ ژانویه ۲۰۱۹) ضمن دریافت معرفی­نامه­ای از انجمن استانی خویش نسبت به ثبت نام در موعد اول اقدام فرمائید. لازم به ذکر است که معمولاً ثبت نام در موعد اول با قیمت کمتری انجام می­گیرد. به علاوه، شاید در موعد دوم ظرفیت خالی موجود نباشد. موعد اول ثبت نام بین تاریخ ۲۱ فوریه الی ۲۱ ژوئن اعلام شده است. شما باید با رجوع به وب سایت https://wftga2019.com/member-registration و انتخاب نوع حضور در کنوانسیون ثبت نام فرمایید. پنج نوع حضور در سامانه معین شده که اصولاً یک نوعِ آن شامل حال شما به عنوان عضوی از کانون راهنمایان گردشگری می­شود: Member

برای اطلاع شما انواع ثبت نام یا حضور بدین شرح هستند:

EXBO : اعضای هیئت مدیره فدراسیون جهانی راهنمایان گردشگری (که پنج نفر هستند)

Delegates: اعضای هیئت مدیره­ کانون­های راهنمایان گردشگری از سراسر دنیا که عضو فدراسیون هستند. این اعضا به عنوان نمایندگان کشورشان در مجمع عمومی و جلسات شرکت می­کنند.

Members: کلیه راهنمایان گردشگری در ایران که عضو کانون انجمن­های صنفی کارگری راهنمایان گردشگری سراسر کشور هستند.

Non-Members: هر یک از راهنمایانی که عضو کانون نیستند و یا فعالین و مسئولین حوزه گردشگری

Accompanying persons:  هر فردی که به همراه یکی از چهار دسته مذکور در کنوانسیون شرکت خواهد کرد.

با انتخاب نوع حضور(یکی از پنج دسته)، نوع اتاق و هتل و اقامت در روزهای بیشتر، هزینه سفر شما مشخص شده و باید آن را پرداخت نمایید. اطلاعات کامل در وب سایت درج شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *